Komoda 3D Cestino TYP VNNK02

Wysyłka w ciągu 48h

1 619 zł

Funkcjonalność aranżacji pomieszczenia może uzupełniać się z efektownym wyglądem, który tworzony jest przy użyciu wysokiej jakości, nowoczesnych elementów wyposażenia. Najnowsza kolekcja mebli Cestino jest tym, co łączy w sobie prostotę, nowoczesność oraz praktyczność zastosowania. Spędź leniwe popołudnie wiedząc, że wszystkie ulubione przedmioty znalazły miejsce w pojemnej, modnej komodzie.
Duża komoda z serii Cestino jest meblem, zapewniającym niezwykłą funkcjonalność oraz trwałość w konfrontacji z niszczącymi czynnikami. Wykonana z płyty MDF oraz laminowanej płyty meblowej zawiera wysokiej jakości, metalowe uchwyty oraz zróżnicowaną pojemnościowo przestrzeń przechowywania. Szerokie i wąskie półki otwarte świetnie komponują się z frontami pełnymi przesuwnymi, sam możesz zdecydować, która przestrzeń ma zostać widoczna.
Kolor mebla, Jackson Hickory doskonale uzupełnia się z ponadczasową stylistyką komody. Kolekcja Cestino odzwierciedla klasyczne inspiracje, doskonale wpisujące się w każde, przytulne pomieszczenie. Jej naturalny odcień drewna, Jackson Hickory pięknie łączy się z aranżacją w modnym stylu skandynawskim oraz boho.

Mebel do samodzielnego montażu.

Szerokość
128,6cm
Wysokość
150cm
Głębokość
42cm
Sposób otwierania
system przesuwnych frontów
Producent
Meble Wójcik

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0