Nasza historia

Historia Salonu Meblowego Jawor rozpoczęła się w 1991 roku w Janowie Lubelskim. To właśnie w tym malowniczym miasteczku Tadeusz Kuźnicki otworzył pierwszy salon.

Lata prężnego rozwoju, bacznego obserwowania rynku i wsłuchiwania się w potrzeby Klientów, zaowocowały na chwilę obecną 11 sklepami w 9 miastach na Lubelszczyźnie. Wielokrotnie realizujemy także zamówienia z całego kraju, spotykając się z uznaniem, które nieustannie nas cieszy i satysfakcjonuje.

Jesteśmy silną marką ze 100% polskim kapitałem i rodzinnymi tradycjami, którym hołdujemy niezmiennie od prawie już trzech dekad.

Misja firmy

Na przestrzeni lat nasz asortyment podąża za trendami, zachowując ducha indywidualizmu. Budujemy nasz własny nurt, stając się jednocześnie elementem przestrzeni naszych Klientów. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nawet wymagającym oczekiwaniom i wyjątkowym wizjom aranżacyjnym.

Nowoczesne meble do salonu, designerskie kanapy, meble modułowe, klasyczne kredensy, funkcjonalne rozwiązania do kuchni oraz pokoju dziecka, duży wybór materacy, łóżek sypialnianych oraz stylowe meble – w naszych salonach meblowych znajdą Państwo szeroki wachlarz towarowy z każdego zakątka kraju. Z radością współpracujemy z czołowymi polskimi producentami i dostawcami, wspierając równie chętnie małe rodzinne, lokalne zakłady.

Stale rosnące potrzeby Klientów i ewolucja branży meblarskiej motywują nas do zmian i ulepszeń. W 2013 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość wykonania  mebli kuchennych i szaf wnękowych według indywidualnego projektu.

Wyróżnienia

Od wielu lat jesteśmy laureatami prestiżowych nagród branżowych. Największą jednak radość sprawia nam uznanie w oczach Klientów. W 2019 roku nasza firma została uhonorowana zaszczytnym tytułem Salonu Roku w konkursie Mistrzowie Handlu, w kategorii Salon Roku 2019. Cieszymy się niezmiernie, że nasza praca, będąca jednocześnie pasją jest doceniana. Największą wartością Salonu Meblowego Jawor są ludzie, dlatego zaufanie Klientów to zasługa jednostkowa naszej kadry pracowniczej, która dzięki pracy zespołowej bezustannie doskonali aranżację Państwa wnętrz.

Dziękujemy!

Zapraszamy do naszych Salonów Meblowych Jawor, jesteśmy po to, by razem z Wami tworzyć wymarzoną przestrzeń.

Moje ulubione produkty

0