Wieszaki: do przedpokoju, na ścianę

Marzy Ci się przedpokój, w którym będziesz miał funkcjonalnie urządzoną przestrzeń? Nawet jeśli dysponujesz minimalną ilością miejsca? Nie martw się! W naszych Salonach Meblowych Jawor czekają na Ciebie nowoczesne meble do przedpokoju w wielu wariantach, na czele z wieszakami na ubrania. Taki wieszak ścienny do przedpokoju nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie pozwoli wygodnie odwiesić okrycia wierzchnie, parasol, szalik czy też smycz dla psa. 

Wieszak na ubrania z półką

Dostępne w naszej ofercie wieszaki na ubrania do przedpokoju zostały zaprojektowane tak, by odpowiadać na wszystkie potrzeby i by sprawić, że szykowanie się do wyjścia lub powrót do domu będą prawdziwą przyjemnością. Wiele z nich zostało wzbogacone o dodatkowe półeczki, tak aby umożliwić odkładanie czapek, szalików, kapeluszy i innych akcesoriów, a w ofercie mamy także wieszaki tapicerowane. Taki wieszak na ubrania z półką wygląda estetycznie i stylowo, a przy tym jest bardzo wygodny. To sprawia, że przedpokój umożliwia komfortowe ubieranie się, a jednocześnie nie traci na wyglądzie. A jest to ważne, ponieważ przedpokój to miejsce, gdzie witamy osoby, które przychodzą do nas w gości. Przedpokój to także miejsce, które widzą wszystkie te osoby, które pukają do naszych drzwi – listonosze, kurierzy, sąsiedzi i wiele innych osób. Za każdym razem widzą oni przedpokój, który porządnie urządzony i umeblowany, jest naszą wizytówką. Wieszak na ubrania z półką spełnia to zadanie.

Drewniany wieszak na ubrania

Niezależnie od tego czy postawimy na drewniany wieszak na ubrania czy też inną wersję, jako nowoczesny wieszak do przedpokoju, zawsze istotne jest solidne wykonanie i atrakcyjny design. To wszystko mają wieszaki z naszej kolekcji. Do tego mają kompaktowe wymiary i co jest nie mniej ważne – idealnie pasują do innych mebli z naszych kolekcji. Możemy więc bez trudu dopasować do takiego wieszaka szafkę na buty z siedziskiem, lustro, szafę, komodę lub inne meble, które chcielibyśmy umieścić w przedpokoju. Tym samym można zaaranżować przestrzeń, którą chce się widzieć wchodząc do domu. Przestrzeń, która będzie ładna i funkcjonalna. Popularne są też wieszaki wolnostojące, idealne do mieszkania ale także biur czy instytucji. Wykonywane z różnych materiałów np. metal, drewno gięte, w bogatej kolorystyce z dodatkami chromowanymi lub w kolorze czarnym.

Jeśli nie wiesz, jakie meble do przedpokoju sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojego mieszkania to możesz zdać się na naszych doradców. Konsultanci zaprezentują atrakcyjne wieszaki na ubrania i inne meble do przedpokoju, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby i oczekiwania. Jednocześnie możesz być pewny, że są to meble, które wykorzystają maksymalnie dostępne miejsce, nie powodując przeładowania i wrażenia ciężkości oraz ciasnoty. Wszystko dlatego, że zostały one zaprojektowane z myślą o różnych wariantach w zakresie urządzania przestrzeni i o potrzebach naszych klientów. Dołącz do nich i ciesz się funkcjonalnym, fantastycznie urządzonym wnętrzem!

Moje ulubione produkty

0