Lustra: wiszące, w drewnianej ramie

Lustra to świetny dodatek do każdego pomieszczenia. Oczywiście lustro wiszące w łazience, na przedpokoju lub też w pobliżu garderoby ułatwi wykonanie porannej toalety, ubieranie się i szykowanie się do wyjścia z domu. Jednak to już nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, niezbędny w każdym domu. Oprócz praktycznych funkcji jest też wspaniałą dekoracją. Dzięki charakterystycznym ramom lub kształtom, lustra ozdobne w prosty sposób odmieniają wygląd wnętrza. W dodatku z ich pomocą możesz optycznie rozjaśnić i powiększyć właściwie każdą przestrzeń, szczególnie jeśli lustro zostanie zestawione z ciekawym oświetleniem. Pamiętaj, że nowoczesne lustra to lustra do zawieszania w poziomie i w pionie. Zatem wybierz lustro prostokątne, okrągłe lub o nieregularnym kształcie, lustro wiszące lub stojące, czy też lustro w drewnianej ramie lub z subtelnym, niemal niewidocznym obramowaniem i stwórz swoją własną przestrzeń.

Dostępne w naszej ofercie lustra można wykorzystywać tradycyjnie, wieszając je na ścianie, na przykład w przedpokoju. Lecz z ich pomocą można też ciekawie zaaranżować innego rodzaju przestrzeń. Przykładowo wieszając nowoczesne lustro nad prostym biurkiem lub konsolą możesz w kilka chwil stworzyć stylową toaletkę do sypialni. Równie ciekawie będzie wyglądać duże lustro nad komodą w salonie. Proste lustra pozwalają na wykorzystanie ich w wielu konfiguracjach i zestawianie z różnymi meblami, tak aby stworzyć spójny, a przy tym oryginalny wystrój wnętrza w każdym domu.

Lustra dekoracyjne

W naszych salonach meblowych zawsze znajdziesz piękne lustra, idealne do przedpokoju, salonu, sypialni czy też łazienki. Bez trudu dobierzesz lustro dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Marzy Ci się duże lustro? Lustro w drewnianej ramie? A może oryginalne lustro ozdobne lub przeciwnie – proste i delikatne? Odwiedź jeden z naszych salonów meblowych i sprawdź, jakie lustra dekoracyjne prezentujemy w aktualnej kolekcji. Duży wybór sprawi, że bez trudu dopasujesz lustro zgodnie z jego przeznaczeniem, odpowiednio do stylu wnętrza i Twoich oczekiwań. Powiedz nam, jakiego lustra potrzebujesz. Określ wymiary, wygląd ramy, a nawet kolor tafli. Albo zdaj się na nas – chętnie zaproponujemy Ci najciekawsze propozycje i pokażemy inspirujące aranżacje z ich wykorzystaniem. Zapraszamy do naszych Salonów Meblowych Jawor!

Moje ulubione produkty

0