Lustro Amarant art.25 Lustro Amarant art.25
Lustro Bari Lustro Bari
Lustro Diuna Lustro Diuna
Lustro Etna Lustro Etna
Lustro Verano Lustro Verano
Lustro Verano Lustro Verano
Lustro Riva Lustro Riva
Lustro Gintaro Lustro Gintaro

Lustra: wiszące, w drewnianej ramie

Lustra to świetny dodatek do każdego pomieszczenia. Oczywiście lustro wiszące w łazience, na przedpokoju lub też w pobliżu garderoby ułatwi wykonanie porannej toalety, ubieranie się i szykowanie się do wyjścia z domu. Jednak to już nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, niezbędny w każdym domu. Oprócz praktycznych funkcji jest też wspaniałą dekoracją. Dzięki charakterystycznym ramom lub kształtom, lustra ozdobne w prosty sposób odmieniają wygląd wnętrza. W dodatku z ich pomocą możesz optycznie rozjaśnić i powiększyć właściwie każdą przestrzeń, szczególnie jeśli lustro zostanie zestawione z ciekawym oświetleniem. Pamiętaj, że nowoczesne lustra to lustra do zawieszania w poziomie i w pionie. Zatem wybierz lustro prostokątne, okrągłe lub o nieregularnym kształcie, lustro wiszące lub stojące, czy też lustro w drewnianej ramie lub z subtelnym, niemal niewidocznym obramowaniem i stwórz swoją własną przestrzeń.

Dostępne w naszej ofercie lustra można wykorzystywać tradycyjnie, wieszając je na ścianie, na przykład w przedpokoju. Lecz z ich pomocą można też ciekawie zaaranżować innego rodzaju przestrzeń. Przykładowo wieszając nowoczesne lustro nad prostym biurkiem lub konsolą możesz w kilka chwil stworzyć stylową toaletkę do sypialni. Równie ciekawie będzie wyglądać duże lustro nad komodą w salonie. Proste lustra pozwalają na wykorzystanie ich w wielu konfiguracjach i zestawianie z różnymi meblami, tak aby stworzyć spójny, a przy tym oryginalny wystrój wnętrza w każdym domu.

Lustra dekoracyjne

W naszych salonach meblowych zawsze znajdziesz piękne lustra, idealne do przedpokoju, salonu, sypialni czy też łazienki. Bez trudu dobierzesz lustro dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Marzy Ci się duże lustro? Lustro w drewnianej ramie? A może oryginalne lustro ozdobne lub przeciwnie – proste i delikatne? Odwiedź jeden z naszych salonów meblowych i sprawdź, jakie lustra dekoracyjne prezentujemy w aktualnej kolekcji. Duży wybór sprawi, że bez trudu dopasujesz lustro zgodnie z jego przeznaczeniem, odpowiednio do stylu wnętrza i Twoich oczekiwań. Powiedz nam, jakiego lustra potrzebujesz. Określ wymiary, wygląd ramy, a nawet kolor tafli. Albo zdaj się na nas – chętnie zaproponujemy Ci najciekawsze propozycje i pokażemy inspirujące aranżacje z ich wykorzystaniem. Zapraszamy do naszych Salonów Meblowych Jawor!

Moje ulubione produkty

0