2293 produktów

Meble do salonu, jadalni

Salon to miejsce, gdzie spędzamy większość dnia i gdzie przyjmujemy gości. To tu oglądamy telewizję podjadając słone przekąski, czytamy książki z lampką wina w ręku, pijemy popołudniową kawę z przyjaciółmi oraz gramy w gry na konsoli z dziećmi. Niejednokrotnie salon łączymy z funkcją jadalni, stawiając duży stół, przy którym spotykamy się z rodziną podczas codziennych i świątecznych posiłków. Dlatego meble do salonu muszą gwarantować dobry wypoczynek i spełniać wiele funkcji, a przy tym wszystkim świetnie się prezentować, bo salon to miejsce reprezentacyjne w każdym domu.

Wśród wielu propozycji dostępnych w naszych salonach meblowych można wybrać stoliki kawowe idealne do kącika wypoczynkowego, szafki RTV, półki ścienne na dekoracje, stoły, ławostoły, witrynki, komody, regały na książki i wiele innych mebli do salonu. Bogactwo wyboru modułów z poszczególnych kolekcji pozwala na stworzenie odpowiedniej aranżacji stosownie do wielkości pomieszczenia, do aktualnych potrzeb i do upodobań domowników. To stylowe meble do salonu, które sprawdzą się w każdej sytuacji, a w razie konieczności można je swobodnie przestawiać lub uzupełniać o kolejne moduły. Nowoczesne meble do salonu dają duże pole do popisu zarówno w kwestii ich ustawienia, jak i dopasowania do stylu wnętrza. Drewniane meble do salonu dostępne w sprzedaży, mają zazwyczaj proste linie i klasyczną gamę odcieni, dzięki czemu można je wkomponować do niemal każdego pokoju. Warto wspomnieć, że w ofercie mamy kolekcje drewniane, których dużym atutem jest oryginalny wygląd, stylowe wykończenie, dbałość o każdy detal itp. Bez trudu można też do nich dopasować meble tapicerowane, dywany, zasłony, a także inne tekstylia, dekoracje, oświetlenie i dodatki.

Meble do jadalni

Jeśli salon pełni funkcję jadalni to warto postawić na klasyczny stół i odpowiednią ilość krzeseł. Bez tego jadalnia się nie obroni. Klasyczne meble do jadalni mogą w pełni wyposażyć pokój lub uzupełnić meble salonowe. Jeśli jednak przestrzeń nie mieści pełnego zestawu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z mebli do jadalni, to w naszym salonie znajdziesz stoły o kompaktowych wymiarach a także stoły rozsuwane. To ostatnie rozwiązanie sprawdza się dla tych, którzy posiłki na większą liczbę osób robią sporadycznie. Meble do jadalni, które dobrze komponują się z salonem mogą też stanowić przedłużenie nowoczesnych powierzchni, wyposażonych w aneks kuchenny. W ten sposób meble jadalniane stanowią niejako przedłużenie kuchni i łagodnie przechodzą w część wypoczynkową salonu. Wszystko zaś tworzy ładną, pełną harmonii przestrzeń. 

Stylowe meble do jadalni i salonu

Różnorodny asortyment dostępny w Salonach Meblowych Jawor pozwala zorganizować funkcjonalną, a przy tym oryginalną przestrzeń w każdym domu. To fantastyczne meble do salonu i jadalni, które sprawdzają się w każdym wnętrzu i dopasowują do jego charakteru. Wybierając poszczególne rozwiązania zawsze możesz liczyć na naszych pracowników, którzy w oparciu o doświadczenie i wiedzę zaproponują najlepsze opcje i przedstawią najciekawsze pomysły. Z naszą pomocą z pewnością urządzisz salon, który będzie sercem domu i będzie zachwycał swoim stylem oraz funkcjonalnością.

Moje ulubione produkty

0