Pomieszczenia – umeblowanie wnętrz

W naszych salonach meblowych znajdziesz różnorodne meble do pomieszczeń takich jak sypialnie, kuchnie, salony, jadalnie, pokoje młodzieżowe i dziecięce, pokoje do pracy czy też przedpokoje. Część mebli pozwala na umeblowanie pomieszczeń o różnym charakterze. Dość uniwersalne są chociażby komody, regały i witrynki, które świetnie sprawdzają się w pokojach dziennych, w salonach, w sypialniach, na korytarzach oraz w pokojach dzieci i nastolatków. Nie brakuje też produktów zaprojektowanych z myślą o konkretnych pomieszczeniach. Takie właśnie są piękne stoły do kuchni lub jadalni, wygodne łóżka, szafki nocne i toaletki do sypialni, łóżeczka dziecięce dla najmłodszych, szkolne biurka dla uczniów i wiele innych. Czerpiąc z naszego szerokiego i różnorodnego asortymentu mebli urządzisz takie pomieszczenia jak:

  • salon,
  • jadalnia,
  • sypialnia,
  • pokój dziecięcy,
  • pokój młodzieżowy, 
  • kuchnia,
  • gabinet,
  • przedpokój.

Aranżacja wnętrz

Komponując asortyment mebli staraliśmy się umożliwić klientom umeblowanie pomieszczeń w dowolnym stylu. Nasze meble to propozycje do nowoczesnych wnętrz, w popularnym stylu skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym, jak i nowoczesnym. Naszą ofertą nie zawiodą się także wielbiciele stylu rustykalnego, vintage czy art deco. Poszczególne kolekcje dobrze współgrają z różnorodnymi kolorami ścian, z dodatkami dekoracyjnymi i tekstyliami. Jako nasz klient masz do wyboru gotowe zestawy mebli do pomieszczeń domowych, ale każdy z nich możesz modyfikować, wybierając to, co dla Ciebie najlepsze. W  Salonach Meblowych Jawor w dużej mierze stawiamy na modułowe meble, które są dość uniwersalne, dzięki temu aranżacja wnętrz z ich pomocą nie jest definitywna. Tym samym można zmieniać ustawienie mebli, dostosowując przestrzeń mieszkalną do aktualnych potrzeb. Dzięki temu umeblowanie wnętrz nie ogranicza i daje dużo swobody.

Przygotowane przez nas zestawy mebli do pomieszczeń to najwyższa jakość, solidne konstrukcje, ponadczasowe wzornictwo i kolory, przemyślane rozwiązania. Z ich pomocą można urządzić zarówno małe przestrzenie, w tym małe mieszkania, takie jak kawalerki, jak i duże powierzchnie w przestronnych domach i apartamentach. Meble do różnych typów wnętrz to nasza specjalność.

Meblowanie wnętrz

Przekonaj się, że umeblowanie pomieszczeń z pomocą dostępnych u nas mebli to prawdziwa przyjemność. Tym bardziej, że każdy z naszych klientów otoczony jest profesjonalną obsługą, w ramach której może liczyć na fachowe doradztwo. Nasi konsultanci, dzięki doskonałej znajomości asortymentu, wiedzy w zakresie aranżacji wnętrz i wieloletniemu doświadczeniu w branży, są w stanie zaproponować optymalne rozwiązania i ciekawe sposoby na funkcjonalne umeblowanie pomieszczeń. Zachęcamy zatem do odwiedzania naszych salonów w  Lublinie, Zamościu, Puławach, Janowie Lubelskim, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej, Radzyniu Podlaskim, Międzyrzecu Podlaskim.

Moje ulubione produkty

0