Stoły: rozkładane, drewniane

Wspólne posiłki to okazja do rodzinnych spotkań, do rozmów, do spędzenia ze sobą czasu. Dlatego wygodny stół, przy którym mogą usiąść wszyscy domownicy jest podstawą w każdym domu. I właśnie dlatego stoły stanowią ważny element w asortymencie naszych Salonów Meblowych Jawor. Dla naszych klientów przygotowaliśmy stoły w różnych kolorach, w tym popularne w nowoczesnych wnętrzach stoły białe. Stoły z naszej oferty są też dostępne w wielu wymiarach i kształtach. Można zatem postawić na stoły duże i niewielkie, stoły kwadratowe, prostokątne, okrągłe i owalne. Bardzo polecamy stoły drewniane, które pasują do każdego wnętrza, a przy tym są ciepłe i przyjemne w dotyku. Stoły z naszej kolekcji świetnie się prezentują w każdej sytuacji, a więc całkowicie wyeksponowane i surowe, jak i bogato nakryte. Przy odpowiednio dobranym stole można nie tylko jeść, ale też pracować, grać w gry planszowe, rysować i miło spędzać czas w gronie rodziny i znajomych.

Nie warto rezygnować ze stołu na rzecz ławostolików lub innych alternatyw. Wszystko dlatego, że przy stole siedzi się zdecydowanie najwygodniej, a nawet zwykły posiłek może być efektownie podany. Wystarczy jedynie dopasować wielkość i rodzaj stołu do własnych potrzeb. A z tym nie ma problemu, bo asortyment naszego sklepu jest naprawdę duży.

Stoły rozkładane

W wielu domach dużą trudnością w urządzaniu wnętrz stanowią niewielkie wymiary pomieszczeń. W takim wypadku ograniczamy ilość i wielkość mebli, tak aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Jeśli szukamy mebli o kompaktowych wymiarach to warto stawiać na wielofunkcyjne rozwiązania i sprytne pomysły. Takie właśnie są stoły rozkładane. Na co dzień nie zajmują wiele miejsca i pozwalają na to, by usiedli przy nim domownicy. Jednak wtedy, gdy miejsca przy stole potrzeba więcej, choćby w czasie przyjęć lub świąt, to rozkładany blat jest najlepszą opcją. Nie trzeba się więc martwić, że zabraknie dla gości miejsca, albo że półmiski z potrawami i zastawa stołowa nie zmieszczą się na blacie stołu. Stół rozkładany jest zatem opcją dla właścicieli małych mieszkań i dla tych, którzy na co dzień lubią się cieszyć przestronnymi, nie zagraconymi wnętrzami. 

Popularne i standardowe wymiary stołów to 120x80, 140x90 z możliwością rozłożenia np.. do 220cm, 160x90 (do 240cm a nawet i do 4 czy 5 metrów) stoły z litego drewna, stoły szklane, lakierowane, stoły kolumnowe, stoły kuchenne, stoły w stylu LOFT, stoły z giętą nogą, stoły klasyczne.

Szeroka gama mebli, która obejmuje różnego typu stoły, pozwala dopasować odpowiednie produkty nie tylko do potrzeb klienta, ale też do stylu wnętrza i innych elementów umeblowania. Można też do nich z łatwością dobrać wygodne krzesła i inne dodatki. W naszych salonach meblowych do wyboru są między innymi stoły drewniane, stoły białe, małe stoły i duże, stoły rozkładane i wiele innych. A wszystko to dostępne w rozsądnych, atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzania naszych sklepów meblowych, w których można znaleźć piękne stoły idealne do kuchni, jadalni i salonów.

Moje ulubione produkty

0