Filtruj według

Witryny: do salonu, szklane

Przeszklone witryny to niezwykle uniwersalny mebel, który pasuje do wielu wnętrz. Sprawdzą się jako:

  • witryna do jadalni,
  • witryna do kuchni,
  • witryna do salonu,
  • witryna do gabinetu,
  • witryna do salonu.

Witryna drewniana z ładnymi przeszkleniami na frontach w pokoju dziennym sprawdzi się fenomenalnie jako elegancka witryna na alkohol, zastępując barek. Bez trudu można w niej pomieścić ulubione trunki, a także szkło i wszelkie akcesoria do przygotowywania drinków oraz innych napojów alkoholowych. Witryna do salonu może też pełnić rolę biblioteczki. Jako witryna na książki ma tę zaletę, że można w niej wyeksponować ulubione wolumeny, a jednocześnie nie martwić się, że na egzemplarzach będzie osiadał kurz. Najcenniejszych książek nie dostaną także dzieci lub zwierzęta, które mogłyby zniszczyć najcenniejsze książki i albumy. Za szkłem można też wyeksponować zdjęcia, pamiątki z podróży i inne drobiazgi. A w naszej ofercie  znajdą Państwo duży wybór kolorów i modeli witryn, w tym nowoczesne, minimalistyczne, bogato zdobione klasyczne, stylowe, glamour, retro i inne.

Witryna do kuchni i jadalni

W kuchni lub jadalni witrynka posłuży w roli kredensu czy serwantki, czyli oszklonej szafki doskonałej do przechowywania porcelany, kryształów i dekoracyjnych bibelotów. Szczególnie efektownie wyglądają te witrynki, które są wyposażone w podświetlane, szklane półeczki. I takich modeli nie brakuje w naszej kolekcji mebli. Wiele witrynek dostępnych w sprzedaży nie jest całkowicie przeszklonych, dzięki czemu można zyskać miejsce do przechowywania tego, co niekoniecznie musi znajdować się na widoku. W przypadku witryn do jadalni i kuchni będą to chociażby ściereczki kuchenne, serwetki, obrusy i inne tekstylia ale też zapasowa zastawa stołowa, pierścienie do serwetek i wiele innych akcesoriów. Dzięki takiej witrynce wszystko co niezbędne do efektownego nakrycia stołu ma się zawsze pod ręką.

Bez wątpienia witryny to meble, które mocno wyróżniają się na tle innych i dlatego nadają wnętrzom wyjątkowego, eleganckiego charakteru. Śmiało można je wyeksponować w widocznym miejscu, bo wraz z tym co ułożymy na ich półkach, stanowią ozdobę pomieszczenia, bez względu na to czy znajdą się w kuchni, w jadalni czy też w pokoju dziennym. Jednocześnie dostępne u nas witryny to meble bardzo nowoczesne, pasujące do współczesnych wnętrz. W dodatku są spójne z wieloma kolekcjami dostępnymi u nas w sprzedaży, dlatego można je dopasować do pozostałych mebli, które pojawiają się w salonach, jadalniach i kuchniach, a więc do wszelkiego rodzaju komód, regałów, stołów, krzeseł czy szafek kuchennych. Jeśli nie wiesz, jaka witrynka byłaby odpowiednia w Twoich wnętrzach to poproś o pomoc naszych konsultantów, w jednym z kilkunastu Salonów Meblowych Jawor. Każdy z nich bazując na doskonałej znajomości asortymentu i dostępnych rozwiązań, a także na bogatym doświadczeniu, doradzi wybór optymalnych opcji. Przekonaj się, że Twoje mieszkanie zyska, dzięki elegancji, jaką wprowadzają do wnętrz stylowe witrynki.

Moje ulubione produkty

0