Filtruj według

Toaletka z nadstawką Bari Toaletka z nadstawką Bari
Toaletka Bari Toaletka Bari
Toaletka z lustrem Sempre Toaletka z lustrem Sempre
Toaletka Diuna z nadstawką Toaletka Diuna z nadstawką
Toaletka Diuna Toaletka Diuna
Toaletka Etna Toaletka Etna

Toaletki na kosmetyki

Toaletki dla dziewczyn przez pewien czas zostały niemal całkowicie zapomniane, by współcześnie powrócić w wielkim stylu. To nie niepotrzebny mebel w sypialni, lecz niemal niezbędny atrybut przestrzeni w pokoju każdej dziewczyny i kobiety. Współczesna toaletka to miejsce, gdzie każda z pań może przechowywać swoje ulubione kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji urody. W zestawieniu z lustrem taka toaletka tworzy wygodny kącik, w którym można kompleksowo zadbać o swój makijaż i fryzurę.  Toaletki często występują w gotowych zestawach z lustrem oraz stołeczkiem, ale także można je dowolnie kompletować do swoich potrzeb.

Toaletki w kobiecym stylu

Nowoczesna toaletka świetnie prezentuje się zarówno w pokoju nastolatki, jak i w sypialni dorosłej kobiety, znajdziemy je w stylu glamour, białe, szklane, drewniane lub w stylu loft. To mebel, który doceni każda pani bez względu na wiek. Jego szuflady i szafki pozwolą wygodnie przechowywać kosmetyki i akcesoria, a blat umożliwi rozłożenie wszelkich niezbędnych drobiazgów podczas wykonywania makijażu, czesania się czy też malowania paznokci. Bez wątpienia pielęgnacja urody w takim miejscu, gdzie wszystko co niezbędne znajduje się pod ręką, jest prawdziwą przyjemnością.

Osobisty mebel

Toaletka do sypialni jest miejscem niezwykle osobistym, dlatego musi pod każdym kątem odpowiadać jej użytkowniczce. Takie właśnie są dostępne w naszej kolekcji toaletki. To mebel, który gwarantuje komfort, wygodę i radość podczas przeprowadzania zabiegów kosmetycznych, tworzenia perfekcyjnego makijażu przed każdym wyjściem, a nawet podczas wykonywania relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych. To jednak nie wszystko. Toaletka może pełnić rolę niewielkiego biurka, podczas pracy na laptopie lub podczas wykonywania drobnych zapisków. To czyni z niej mebel wielofunkcyjny. 

Niewielkie wymiary nowoczesnych toaletek sprawiają, że bez trudu można znaleźć na nie miejsce w większości sypialni. Nasz faworyt to biała toaletka o prostych liniach, którą można dopasować do każdego wnętrza i wzbogacić o dowolne rodzaje oświetlenia, lustra i inne akcesoria. Oczywiście to tylko jedna z opcji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów meblowych, w których można zapoznać się z całą kolekcją. W razie konieczności zawsze można skorzystać z pomocy naszych doradców, którzy zaproponują najciekawsze rozwiązania, które w największym stopniu odpowiedzą na Twoje potrzeby i oczekiwania. 

Moje ulubione produkty

0