Przedpokój - meble do przedpokoju

Przedpokój to miejsce, w którym szykujemy się do wyjścia, dlatego musi być bardzo funkcjonalny. To też przestrzeń, w której zostawiamy zakupy do powrocie, zdejmujemy buty, a często również mokre okrycia. Musi się w nim znaleźć miejsce na sporo rzeczy, w tym na torebki, kapcie czy też klucze. Z drugiej strony jest to też miejsce reprezentacyjne. To tu witamy gości, rozmawiamy z listonoszami, kurierami i dostawcami jedzenia na wynos. Przedpokój jest zatem swoistą wizytówką naszych mieszkań i domów. Tym samym przestrzeń tuż przy drzwiach wejściowych powinna być urządzona tak, by panował w niej porządek, by było wygodnie, przestronnie i jasno. Często jednak mamy do dyspozycji naprawdę niewielkie wnętrze, dlatego liczy się zastosowanie sprytnych rozwiązań.

Meble na przedpokój

W naszej kolekcji mebli zawsze można znaleźć nowoczesne meble do przedpokoju, zaprojektowane z myślą zarówno o małych, jak i o przestronnych powierzchniach. Dysponując nawet niewielkim pomieszczeniem można z ich pomocą stworzyć estetyczne i praktyczne wnętrze. Proponowane przez nas komody, szafy wolnostojące lub pod zabudowę, szafki na buty z możliwością podwieszenia, siedziska, wieszaki i inne elementy dają wygodny dostęp do okryć wierzchnich, butów i niezbędnych akcesoriów. W komodzie znajdzie się miejsce na czapki, szaliki i rękawiczki, na wieszaku bez problemu można umieścić parasolkę, a na szafce odłożyć torebkę lub zakupy. W niektórych mieszkaniach przedpokój może stać się ważną strefą przechowywania, co pozwoli uzyskać więcej wolnej przestrzeni w pozostałych pomieszczeniach. Natomiast tam gdzie miejsca jest mniej można zdecydować się na kompaktowe zestawy o niewielkich wymiarach.

Jasno i przestronnie

Nowoczesne meble do przedpokoju to jednak nie wszystko. W naszej ofercie nie zabrakło również luster, które są niemal niezbędne przy drzwiach wejściowych. Duże lustro pozwoli ocenić wygląd i dokonać niezbędnych poprawek przed wyjściem z domu. Jednak na tym jego rola się nie kończy. Lustro dodaje pomieszczeniu głębi i je rozjaśnia, dzięki czemu wąskie i ciasne przedpokoje zyskują optycznie nieco więcej przestrzeni. Zatem kupując komplet do przedpokoju nie można zapomnieć o roli lustra.

Funkcjonalny przedpokój

Wybierając meble na przedpokój podstawą będzie duże lustro, poręczny wieszak i szafka na buty z wygodnym siedziskiem. Dodatkowo warto zastanowić się, czy da się wzbogacić zestaw do przedpokoju o komodę, szafę i inne przydatne meble. Każdy element można kupić osobno, więc zestaw do przedpokoju można skomponować samodzielnie, zgodnie z własną wizją. Jeśli nie jesteś pewny czy dokonujesz właściwego wyboru zdaj się na doradców w naszych salonach meblowych. Dzięki doświadczeniu i znajomości asortymentu konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania do Twojego domu. Zapraszamy zatem do Salonów Meblowych Jawor.

Moje ulubione produkty

0