Ławy i stoliki

W ofercie mamy mnóstwo stolików wykonanych z różnych surowców np.. stoliki szklane (blaty ze szkła hartowanego lub z zastosowaniem szkła lacobel), stoliki fornirowane, kwadratowe okrągłe, prostokątne z metalowymi, czarnymi  elementami, ciężkie ławy w stylu holenderskim, lekkie i poręczne stoliki w stylu skandynawskim itp.

Niezależnie od tego czy w salonie stoi komplet wypoczynkowy, zestaw wygodnych foteli czy też puf, zawsze niezbędnym elementem do wypoczynku jest stolik kawowy. To właśnie na nim możemy postawić miseczki z przekąskami i szklanki z napojami gdy przyjmujemy gości. Na stolik możemy też odłożyć filiżankę ulubionego napoju lub książkę, którą właśnie czytaliśmy. Ławostoliki pozwalają również wygodnie grać w gry planszowe lub karciane z dziećmi. Taki stolik jest też świetnym miejscem na nastrojowe świece i inne dekoracje, które uprzyjemniają wypoczynek i dodają przestrzeni unikalnego charakteru. Dlatego jest to mebel niezbędny w każdym domu.

Ława do salonu, choć trochę niepozorna, jest swoistym wykończeniem strefy relaksu i dodaje przestrzeni stylu. Oczywiście w zależności od upodobań można postawić na różnego typu modele. Naszą domeną są nowoczesne ławy o prostych liniach oraz stoliki drewniane. Niemniej jednak w naszej kolekcji pojawiają się też inne modele, dlatego warto zajrzeć do jednego z naszych salonów meblowych, aby sprawdzić co mamy do zaoferowania. Zawsze jednak stoliki i ławy z naszej oferty to doskonałej jakości wyroby, które są zaprojektowane i zabezpieczone tak, aby zachowywać maksymalną odporność na zarysowania, wilgoć i inne uszkodzenia mechaniczne. Tym samym, można z nich bez obaw korzystać codziennie przez wiele lat.

W ofercie posiadamy też dużo modeli ławostołów, zarówno z płyty jak i w fornirze dębowym. Są bardzo zróżnicowane cenowo, kompaktowe wymiary przed rozłożeniem, a po rozłożeniu nawet 200cm, co daje wymiar stołu. Dodatkowo mają opcję regulowania wysokości, dzięki zastosowaniu np.. podnośnika gazowego co pozwala na automatyczne unoszenie blatu, lub mechanizmu manualnego.

Kompaktowe rozwiązanie do niewielkich wnętrz czy mieszkań.

Stolik z miejscem do przechowywania

Bardzo ciekawą opcją są stoliki ze schowkiem. Takie ławy ze schowkiem wyglądają nowocześnie, stylowo, a przy tym w unikalny sposób pozwalają zadbać o porządek. Dzięki szufladkom lub półkom można mieć zawsze pod ręką krzyżówkę, coś do pisania, ulubione powieści, pilot do telewizora, chusteczki i inne drobiazgi, a jednocześnie to wszystko nie leży na wierzchu, a zatem nie zagraca przestrzeni. Stolik z miejscem do przechowywania jest więc doskonałą opcją zarówno do małych mieszkań, gdzie liczą się pomysłowe rozwiązania, jak i dla tych, którzy uwielbiają uporządkowany, minimalistyczny styl.

W naszych sklepach meblowych zawsze można znaleźć szeroki wybór ław i stolików kawowych. Każdy z nich bez trudu można dopasować do pozostałych mebli w pokoju dziennym, tak aby stolik drewniany dobrze komponował się nie tylko z meblami tapicerowanymi, ale też z szafkami RTV, z komodami, witrynkami i innymi elementami wyposażenia. Poszczególne ławy i stoliki różnią się nie tylko wyglądem, ale też wielkością. Aby ławostolik był praktyczny należy dostosować jego wysokość i wielkość blatu do swoich potrzeb. Optymalna będzie taka ława, do której będzie można sięgnąć niezależnie od miejsca zajmowanego na komplecie wypoczynkowym. Stolik musi być więc proporcjonalny do pozostałych mebli i do otaczającej go przestrzeni. Dlatego w ofercie mamy zarówno stoliki kawowe o kompaktowych wymiarach, jaki większe ławy – w sam raz do przestronnych pomieszczeń i dużych kompletów wypoczynkowych. Dobrze dopasowana do wnętrza ława będzie nam służyła każdego dnia, dlatego warto dokonać mądrego wyboru. Oczywiście konsultanci pracujący w naszych salonach meblowych zawsze służą profesjonalnym doradztwem i pomocą podczas dokonywania zakupów.

Moje ulubione produkty

0