Regały: na książki, na zabawki, z szufladami

Regał na książki to bez wątpienia numer jeden w dziedzinie przechowywania książek. I słusznie, bo na nich można efektownie wyeksponować domową biblioteczkę. Takie regały doskonale wyglądają zarówno jako samodzielne meble, jak i w ramach większego kompletu z innymi regałami lub pozostałymi meblami. To sprawia, że można z ich pomocą urządzić kącik do czytania, a więc małą biblioteczkę, ale też wykorzystać je chociażby w miejscu pracy. W domowym gabinecie mebel ten będzie świetny jako regał na segregatory i dokumenty. 

Regały na zabawki

Pokój dzienny lub kącik do pracy to nie jedyne miejsca, w których warto podstawić regały. Są to bowiem meble, których nie powinno zabraknąć również w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Tradycyjnie mogą się na nim znaleźć książki i podręczniki dziecka, ale też zabawki oraz inne przedmioty. W pokoju młodego człowieka doskonale sprawdza się regał z pojemnikami, w których można przechowywać nawet drobne przedmioty bez konieczności ich czasochłonnego segregowania i układania. Posiadamy Duży wybór regałów niskich, bezpiecznych dla dziecka, tak by miało dostęp do wszystkich swoich zabawek beż możliwości wspinania się na mebel.

Regały do stylowych wnętrz

Nowoczesne regały, które mamy w swojej ofercie to nie tylko proste, całkiem odkryte półki. To również regały z szufladami lub z szafkami.  Często funkcjonuje nazwa: biblioteczka- przeszklona lub nie, w różnych wybarwieniach i rozmiarach. To sprawia, że regał drewniany staje się uniwersalnym meblem do przechowywania, pozwalającym poza zasięgiem wzroku schować to, czego nie chcemy eksponować. To jest dobre rozwiązanie do pokoju dziecka, gdyż nie wszystkie zabawki i bibeloty są mile widziane, jeśli są cały czas na wierzchu. Taki regał z szufladami pozwala w tym momencie łatwiej zachować ład i porządek.

Regał słupek w ciekawym stylu można postawić w dowolnym miejscu, nawet w salonie lub w sypialni. Zamiast książek, co wydaje się najbardziej oczywiste, można na nim zaprezentować dekoracje, zdjęcia i pamiątki z wakacji oraz inne osobiste drobiazgi. W naszym asortymencie mamy szerokie i wąskie regały, regały wysokie i niskie, proste, a także regały z szufladami, z pojemnikami i wiele innych. Bez wątpienia każdy może znaleźć coś, co będzie najbardziej praktyczne i co najlepiej skomponuje się z pozostałymi meblami w danym pomieszczeniu. Regał z półkami może być ciekawą alternatywą dla innych mebli, taki jak komody czy witrynki. W zależności od tego gdzie się znajdzie – będzie pełnił inną funkcję. W Salonach Meblowych Jawor możesz wybrać kolor mebla, jego wielkość i styl, tak aby najlepiej pasował do Twoich potrzeb.

Śmiało możesz postawić na regał jako samodzielny mebel lub skomponować go z innymi meblami z naszych kolekcji tworząc funkcjonalną meblościankę lub inną pasującą do pomieszczenia kompozycję. Choć regały są jednym z najprostszych mebli, to trudno je zastąpić innymi konstrukcjami. Praktyczne i tanie – są niemal niezastąpione w naszych domach.

Moje ulubione produkty

0