Filtruj według

Szafki na buty, z siedziskiem

Urządzenie przedpokoju, który często ma niewielkie wymiary to nie lada wyzwanie. Tym bardziej, że miejsce to ma być funkcjonalne i estetyczne. Tu bowiem szykujemy się do wyjścia, to tu rozbieramy się po powrocie do domu. Przedpokój jest również miejscem, gdzie witamy gości i pierwszym, które widzi każdy, kto zjawia się w naszym domu lub mieszkaniu. Dlatego estetyka liczy się w tym miejscu szczególnie. Dlatego nasza oferta to atrakcyjne i pojemne szafki na buty, w których można przechowywać obuwie oraz kapcie. Dzięki temu wszystko jest pochowane i nie ma ryzyka, że ktoś potknie się o pozostawioną beztrosko parę butów. Niewielka głębokość, z możliwością podwieszenia na ścianie, co optycznie powiększy przestrzeń i będzie ona jeszcze bardziej funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu czystości.

Szafki na buty z siedziskiem

Jedną z najlepszych opcji, szczególnie w małych i ciasnych wnętrzach jest zakup szafki na buty z siedziskiem. Taki mebel oprócz tego, że pozwala na schowanie butów, to pozwala wygodnie usiąść aby z łatwością założyć lub zdjąć obuwie. Na siedzisku można też odłożyć torebkę lub zakupy po powrocie do domu, co czyni z niego mebel szczególnie komfortowy w użytkowaniu.

Szafki na buty z wieszakiem

W naszej ofercie nie zabrakło też szafek na buty wkomponowanych w większe konstrukcje, na przykład jako szafka na buty z wieszakiem. W ten sposób jeden mebel pełni kilka istotnych funkcji, a całość wygląda niezwykle estetycznie. Na wieszaku znajdzie się miejsce na kilka okryć wierzchnich, jak i na parasolkę. Często nad takim wieszakiem znajduje się też mała półeczka odpowiednia do przechowywania czapek i szalików. Tym samym możemy się ubrać od stóp do głów korzystając z rzeczy przygotowanych w jednym miejscu.

Szafki na buty z lustrem

Zestawy przygotowane w naszej ofercie to także szafki na buty z lustrem. Taki zestaw jest bardzo praktyczny i doskonale sprawdza się w każdym przedpokoju. Kupując gotowy komplet nie trzeba się martwić tym, czy poszczególne elementy będą do siebie pasować. Zatem rekomendowane zestawy takie jak szafki na buty z lustrem czy też szafki na buty z wieszakiem to często najlepszy wybór.

W przedpokojach decydująca jest przestrzeń, dlatego w naszych sklepach meblowych można znaleźć wąskie szafki na buty, odpowiednie do małych i ciasnych pomieszczeń, jak i większe, okazalsze meble do przestronnych przedpokoi. Wąska szafka na buty sprawdzi się też tam, gdzie domowników, a więc i butów, jest niewiele, z kolei większe szafki na buty to propozycja dla całej rodziny. Bardzo fajne są też szafki na buty z szufladą, bo zyskujemy miejsce, gdzie możemy przechowywać klucze, rękawiczki, kluczyki do samochodu i inne drobiazgi przydatne przy wychodzeniu z domu.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów meblowych i zapoznania się z ofertą mebli stworzonych z myślą o funkcjonalnych i nowoczesnych przedpokojach. Z pewnością asortyment pozwoli na urządzenie każdego z takich wnętrz.

Moje ulubione produkty

0