Kraśnik

Meble Jawor

ul. Kolejowa 12

23-200 Kraśnik

Czynne w godzinach:

pon. – pt: 9:00 - 18:00
sob.: 9:00 – 14:00

Telefon

tel. 693 693 967

O salonie

Salon meblowy Kraśnik - Kolejowa 12

W naszym Salonie Meblowym Jawor odpowiadamy na indywidualne potrzeby klientów. Jeśli więc planujesz zmianę we wnętrzu swojego domu, mieszkania, lub dopiero urządzasz się we własnych czterech kątach – zapraszamy! U nas znajdziesz rozwiązania klasyczne i nowoczesne, tradycyjne i niestandardowe – ale zawsze dostosowane do Twoich oczekiwań. Wyposażenie do salonu, sypialni, kuchni, jadali, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, gabinetu lub garderoby – w Salonie Meblowym Jawor znajdziesz wszystko, dzięki czemu Twój dom będzie dokładnie taki, jaki chcesz!

Z radością pomożemy dobrać Ci najlepsze rozwiązanie. Nasza kadra pracownicza to ludzie nastawieni na rozwój, zawsze pomocni i otwarci na rozmowę. Aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi i stale ewoluującymi trendami, wzbogacamy wiedzę na szkoleniach i targach branżowych. Z radością staniemy się częścią Waszego domu!

Jesteśmy jedynym w mieście salonem patronackim firm: ML Meble, Meble Wójcik, Szynaka Meble, Kam, Mebin, Wajnert, Gala Collezione, Lenart Meble.

Moje ulubione produkty

0