Wezgłowie wiszące TYP MWPT01

Wysyłka w ciągu 48h

W magazynie: 1

199 zł
Ilość sztuk

Wezgłowie wiszące do łóżek: typ DEIZ01 (Denim), FRIZ01 (Fribo i Fribo białe), TWEZ02 (Twenty) - do zakupu oddzielnie. Tkanina do wyboru: Nakrapiany Grafit lub Szary Krzemowy.
Zwiększenie komfortu użytkowania mebli możliwe jest dzięki wyjątkowym przedmiotom i dodatkom, tworzącym oczekiwane udoskonalenia. Wysokiej klasy produkt doskonale sprawdzi się w każdym dziecięcym i młodzieżowym pokoju, istotnie poprawiając jakość wypoczynku podczas wieczornego czytania w łóżku,odnajdzie się również w roli dodatkowej poduszki dla osoby, czytającej w łóżku w pozycji siedzącej. Dzięki temu stylowemu dodatkowi nie tylko wzmacnia się wyjątkowy efekt wizualny aranżacji wnętrza, ale i jego funkcjonalność.
Komfortowa w użytkowaniu poducha do wezgłowia łóżka jest panelem tapicerowanym, który umieszcza się na ramie, zapewnia niezawodność użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości. Stylowa, dostępna w uniwersalnej kolorystyce poducha wisząca (kolor Szary Krzemowy lub Nakrapiany Grafit) wykazuje się trwałością oraz posiada apreturę Water Repellent. Pokrowiec wezgłowia można zdjąć do prania.

Szerokość
90cm
Wysokość
25cm
Głębokość
4cm
Kolor
szary
Producent
Meble Wójcik

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0