Półka Twenty TYP TWEP02

Wysyłka w ciągu 48h

W magazynie: 1

169 zł
Ilość sztuk

Funkcjonalność pomieszczeń może iść w parze ze stylowym wyposażeniem. Elementy, tworzące wysokiej jakości aranżację pozwalają codziennie korzystać z praktyczności i podziwiać doskonałe dopasowanie. Półka ścienna z kolekcji Twenty jest meblem, tworzącym nowoczesny styl aranżacyjny. Jej prosty kształt oraz efektowne połączenie kolorystyczne pozwalają dopasować ją do pokoju młodzieżowego, urządzonego w zróżnicowanych stylach.

Półka ścienna z kolekcji mebli Twenty dedykowana jest do aranżacji pokoju młodzieżowego. Jej prosty kształt, zawierający geometryczną półkę oraz element dodatkowy w postaci ścianki, chroniącej ścianę pokoju przed zabrudzeniem i uszkodzeniem pozwala zaadaptować ją do wnętrza nowoczesnego oraz loftowego. Pokój młodzieżowy jest wielofunkcyjną przestrzenią, w której warto wykorzystać każdą, dostępną przestrzeń.  

Wybierz półkę ścienną, która zwiększy przestrzeń ekspozycji przedmiotów. Półka ścienna z serii Twenty wykonana została z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Dąb Honey Castello, natomiast jej tylna ścianka prezentowana jest w kolorze Szary Grafit. Dzięki tej ponadczasowej, a jednocześnie modnej kolorystyce łatwo stworzysz stylowy wystrój, który zaskoczy Cię funkcjonalnością i doskonałym efektem wizualnym.

Szerokość: 130 cm, wysokość: 25 cm, głębokość: 22 cm

Szerokość
130cm
Wysokość
25cm
Głębokość
22cm
Płyta tylna
płyta wiórowa laminowana
Półka
płyta wiórowa laminowana
Kolor płyty tylnej
Szary Grafit
Kolor półki
Dąb Honey Castello
Producent
Meble Wójcik

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0