Stolik Salinas TYP MWTT02

Wysyłka w ciągu 48h

W magazynie: 1

429 zł
Ilość sztuk

Nowoczesny minimalizm w wystroju wnętrz nie zawsze oznacza trudność z doborem mebli funkcjonalnych i odpowiadających potrzebom użytkowników. Stolik kawowy z kolekcji Salinas idealnie wpisuje się w oczekiwania osób, ceniących nowoczesny, designerski wygląd mebli, stylowe zestawienia kolorów w ramach jednego mebla oraz wysoki poziom funkcjonalności.
Stolik kawowy Salinas posiada blat oraz bok, wykonane w odcieniu Dąb Catania, przegrodę w kolorze czarnego matu oraz podparcie wraz z drugim, asymetrycznie osadzonym bokiem w barwie bieli alpejskiej. Niecodzienne zestawienie sprawia, że stolik prezentuje się unikalnie, natomiast duże możliwości odłożenia przedmiotów na jeden z jego poziomów ułatwiają codzienne korzystanie.
Stylowy, praktyczny, nowoczesny stolik z serii Salinas wykonany został z płyty laminowanej wiórowej o wysokiej odporności na uszkodzenia. Nie ulega odbarwieniom pod wpływem ekspozycji na promienie słoneczne. Znakomicie sprawdza się w salonie, urządzonym w minimalistycznym oraz nowoczesnym stylu, może znaleźć się również w pomieszczeniu, utrzymanym w industrialnym klimacie. Niezwykle efektowny, modny stolik kawowy warto zestawić z komodą, witryną oraz szafką RTV z kolekcji Salinas. W Twoim salonie zagości efekt wizualnej spójności.

Szerokość
100cm
Wysokość
45,5cm
Głębokość
66cm
Kolor
biały
brązowy
Producent
Meble Wójcik

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0