Komoda Magnum art. 7

Czas dostawy: 3-5 tygodni

W magazynie: 1

1 205 zł
Ilość sztuk

Nowoczesna komoda, która nie tylko zachwyca swoim stylowym designem, ale także oferuje niezrównaną pojemność i funkcjonalność. Komoda z szufladą, otwartymi półkami i szafkami to doskonałe rozwiązanie do przechowywania różnorodnych przedmiotów w Twoim domu.

Komoda została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, który doskonale współgra z wieloma różnymi aranżacjami wnętrz. Połączenie eleganckiego dębu craft z wyrazistym czarnym nadaje meblowi unikalny charakter i stylowy wygląd, który od razu przyciąga uwagę.

Dzięki swojej pojemności i praktycznej konstrukcji, komoda Magnum doskonale sprawdzi się w przechowywaniu ubrań, akcesoriów czy innych drobnych przedmiotów. Obszerna szuflada, otwarte półki oraz zamknięte szafki zapewniają wiele miejsca do uporządkowania rzeczy, jednocześnie utrzymując porządek w Twoim pomieszczeniu.
Wyposażona w zawiasy z cichym domykiem, komoda gwarantuje płynne i bezproblemowe zamykanie oraz otwieranie szuflady i szafek, co sprawia, że korzystanie z niej jest jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne.

Wybierając komodę Magnum, wybierasz nie tylko estetyczny mebel, ale także funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w Twoim domu, zapewniając wygodę i organizację na co dzień.

Szerokość
172cm
Wysokość
90cm
Głębokość
42,5cm
Kolor
brązowy
Producent
Meble Gołąb

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0