Stół Magnum art. 19

Czas dostawy: 3-5 tygodni

1 255 zł

Stół, który nie tylko zachwyca swoim nowoczesnym designem, ale także wyróżnia się wyjątkowym połączeniem dwóch kolorów - dąb craft i czarny. Ten stół to doskonały przykład harmonii pomiędzy naturalnym wyglądem drewna a elegancką głębią koloru czarnego.

Jego nowoczesny design wyróżnia się prostotą formy i czystymi liniami, które nadają mu charakter, doskonale wpisujący się w aktualne trendy aranżacyjne. Stół ten stanowi zarówno praktyczne miejsce do spożywania posiłków, jak i stylowy element dekoracyjny.

Wysoka jakość wykonania tego stołu gwarantuje jego trwałość i solidność. Starannie wyselekcjonowane materiały oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że będzie on służył przez wiele lat, zachowując swój niepowtarzalny wygląd i funkcjonalność.

To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących stołu, który nie tylko spełni ich oczekiwania pod względem estetycznym, ale także będzie praktycznym i trwałym elementem wyposażenia wnętrza. Ten stół z pewnością stanie się centralnym punktem Twojej jadalni czy salonu.

Szerokość
120cm
Wysokość
60cm
Głębokość
70cm
Kolor blatu
Dąb Craft
Kolor
brązowy
Producent
Meble Gołąb
Stół rozkładany
Nie

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0