Ławka Quant QG-04

Wysyłka w ciągu 48h

W magazynie: 1

749 zł
Ilość sztuk

Szukasz modnego i funkcjonalnego rozwiązania do swojego przedpokoju? Nasza elegancka szafka na buty z siedziskiem nie tylko pozwoli Ci utrzymać porządek w przedpokoju, ale doda także stylu i elegancji do wnętrza.

Nasza elegancka szafka na buty z siedziskiem łączy w sobie zalety użytkowe i estetykę. Wyposażona w dwie komory do przechowywania, pomieści wiele par butów, zapewniając porządek i dobrą organizację w Twoim przedpokoju. Dodatkowo, siedzisko na górze szafki pozwoli Ci wygodnie usiąść przy ubieraniu i zdejmowaniu butów. Szafka na buty z kolekcji QUANT wyróżnia się swoim eleganckim designem. Wykonana z dbałością o szczegóły, dodaje wyrazisty akcent do Twojego wnętrza. Bez względu na to, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, czy  styl klasyczny – nasza elegancka szafka na buty z siedziskiem doskonale wkomponuje się w Twoje wnętrze. Ponadto została wyposażona w klimatyczne oświetlenie ledowe, które wprowadza do wnętrza przyjemny nastrój.

Jeśli szukasz eleganckiego, funkcjonalnego i stylowego mebla do swojego przedpokoju, nasza elegancka szafka na buty z siedziskiem spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Szerokość
135cm
Wysokość
49cm
Głębokość
40cm
Sposób otwierania
Push to open
Oświetlenie
w standardzie
Kolor
brązowy
Producent
Lenart Meble

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0