Witryna Magnum art.8

Czas dostawy: 3-5 tygodni

2 015 zł

Witryna Magnum, która stanowi doskonałe rozwiązanie do eksponowania Twoich ulubionych przedmiotów oraz przechowywania różnorodnych akcesoriów.

Ta dwudrzwiowa witryna wyróżnia się swoim wyjątkowym designem, który charakteryzuje się harmonijnym połączeniem dwóch kolorów. Zestawienie kolorystyczne, dąb craft i czarny, nadaje wnętrzu charakteru i elegancji, doskonale wpasowując się w różnorodne aranżacje wnętrz.

Zawiasy z cichym domykiem zapewniają płynne i bezgłośne zamykanie drzwi, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania tej witryny. Dodatkowo, oświetlenie w standardzie sprawia, że Twoje ulubione przedmioty będą prezentować się jeszcze bardziej imponująco, przyciągając uwagę każdego, kto wejdzie do pomieszczenia.

Witryna została zaprojektowana z myślą o praktycznym wykorzystaniu przestrzeni. Wyposażona w półki i szuflady, umożliwia uporządkowane przechowywanie różnorodnych przedmiotów, a jej konstrukcja gwarantuje maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Wysoka jakość wykonania tej witryny jest zauważalna na pierwszy rzut oka. Starannie dobrane materiały oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że będzie ona służyła przez wiele lat, zachowując swój niepowtarzalny wygląd i funkcjonalność.

Ta dwudrzwiowa witryna to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących mebla, który nie tylko ozdobi ich wnętrze, ale także spełni praktyczne potrzeby przechowywania różnorodnych przedmiotów. Dzięki swojemu eleganckiemu designowi i wysokiej funkcjonalności, stanie się ona nieodłącznym elementem Twojego domu, dodając mu charakteru i stylu.

Szerokość
172cm
Wysokość
107cm
Głębokość
42,5cm
Oświetlenie
w standardzie
Kolor
brązowy
Producent
Meble Gołąb

Newsletter

Powiązane produkty

Moje ulubione produkty

0